26 марта 2018

Церемонія нагородження «Лідер року 2017»

  • Комментировать

24 березня 2018 року відбулася церемонія нагородження Лауреатів 22-ої загальнонаціональної програми "Лідери року-2017".

У номінації кращий "Аграрій року" визнано директора Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України, голову Департаменту науки Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини "Світ", доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН, заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії, відомого вченого в галузі рослинництва Віктора Васильовича Кириченка.

Лідер року 2017

У своєму виступі академік В. В. Кириченко наголосив, що ця нагорода належить усім аграріям України, які в тяжких умовах погодно-кліматичних умов минулого року показали високі результати у праці і мають величезні досягнення у виробництві продукції, яка є експортно спроможною для багатьох країн світу

Як селекціонер з селекції соняшнику і автор 85 гібридів, він відмітив стабільну динаміку експорту олії та продуктів переробки з неї в такі країни і континенти як Китай, Індія, Африка, Туреччина, ЄС тощо. Тобто українські аграрії в союзі з науковцями та переробниками соняшнику при підтримці вітчизняної корпорації "Укравіт" – виробника хімічних препаратів зі стимуляції та захисту рослин, зробили свій вклад в лідерство нашої держави у світі.

Ваши комментарии:

Поля, отмеченные *, обязательны к заполнению.
Мы не публикуем e-mail адреса на сайте.
Комментарии премодерируемые.

Важно:
Содержание комментариев на опубликованные статьи является мнением лиц, их написавших, и может не совпадать с мнением Администрации Сайта.

Условия размещения комментариев на Сайте:
Не подлежат публикации комментарии:
- содержащие оскорбления личного, религиозного, национального, политического, рекламного и т.п. характеров;
- содержащие ссылки на источники информации, не имеющей отношения к обсуждаемой теме;
- нарушающие положения действующего законодательства.

Нажатие кнопки "Отправить" является принятием этих условий.
Администрация Сайта не несет ответственности за содержание комментариев.